HOME / Praca na stanowisku technik serwisu

Praca na stanowisku technik serwisu

Firma Optimal Technologie z siedzibą w Toruniu poszukuje pracownika na stanowisko technik serwisu!

Praca w obrębie całej Polski.

Oferujemy pracę na pełen etat w młodym zespole. Praca o charakterze manualnym, zapewniającą kontakt z najnowszymi technologiami. Gwarantujemy wszelkie narzędzia i materiały montażowo-serwisowe. Zakwaterowanie i pełne wyżywienia podczas delegacji. Bardzo korzystne warunki płacowe oraz premię.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie techniczne min. średnie
  • Mile widziane doświadczenie w pracach serwisowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kategorii B - warunek konieczny
  • Gotowość do wyjazdów służbowych
  • Zdolności manualne
  • Dyspozycyjność
  • Odpowiedzialność

Zakres obowiązków:

  • montaż instalacji
  • opieka serwisowa nad powierzonymi instalacjami
  • współpraca z klientami w zakresie obsługi serwisowanych instalacji

Zadzwoń do nas i umów się na rozmowę!

+ 48 731 392 292 biuro@optimaltechnologie.pl

X